Blog > Komentarze do wpisu
Dzień 1

 

Miłośniczki Witkacego, absolwentki studiów humanistycznych, mające za sobą próbę podjęcia działalności gospodarczej i posiadające psa bez nogi - w bluzkach po mamie szukają pracy lub innego wsparcia, może być psychiatryczne. Każda pomoc się przyda.

 

Po latach wytężonej pracy intelektualnej skończyłyśmy studia. Studia humanistyczne... Przeglądając oferty pracy z przerażeniem odkrywamy, że nie jesteśmy programistami C++ i to nie nas szukają. Co teraz???

Pojechałyśmy po bluzkę do mamy, napisałyśmy część własnego dramatu, niestety żadna z tych rzeczy nie przyniosła nam pieniędzy.

Próbowałyśmy jeszcze śpiewać pod klatką, ale widząc skwaszone miny naszych sąsiadów wymyśliłyśmy inną akcję:

"Jesteśmy po studiach humanistycznych, nie mamy specjalizacji".


obok napisu mechaniczna zabawka głosząca koniec muzyki

 

Przygotowania... papiery, kartony, farbki, mazaki, pies, Pies bez nogi, burza mózgów. Szykujemy się na akcję, dobieramy akcesoria, modlimy się do współlokatora o fajki. Przeglądamy prognozy pogody na najbliższe dni. Jak popada to dupa blada. Nigdzie nie wyjdziemy. Nie, żebyśmy bały się deszczu, ale pies kwili jak jest mokry. W sumie wzbudziłby większą litość, ale nie o to nam chodzi.


 

Popalając fajkę wysępioną od współlokatora dobieramy lekturę, która umili nam czas przez te kilka godzin siedzenia na bruku.


Do zobaczenia w okolicach wrocławskiego Rynku!


 

 

Do zobaczenia w okolicach wrocławskiego Rynku!

piątek, 28 maja 2010, piesbeznogi

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: ck_obywatel, 81.219.189.*
2010/06/18 10:40:50
pozdrowienia z Kielc ;p